Categories

Company details

Quady Tarczyn Dariusz Olczak

Address

Dobrowolskiego 25

05-555 Tarczyn

Mazowieckie

Bank account

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej : 51 9291 0001 0101 1704 3000 0010

Company data:

TIN: 1230525758

Regon: 672741753

Sklep czynny: w godz:

od pon do piąt. 8 -16

Sobota:  9-14

Newsletter

Stay up-to-date with important modifications, new products, services and special offers in our store. Subbscribe to our free newsletter now.

E-mail address appears to be incorrect. Subscription to address {0} has been cancelled.

Zwroty i Reklamacje

Zwroty

Przed zwrotem towaru do firmy QUADY TARCZYN. Prosimy koniecznie o wypełnienie Oświadczenie o odstąpieniu od umowy na odległość które znajduje się poniżej do pobrania i odesłanie skanu oświadczenia wypełnionego na adres meila: biuro@quadytarczyn.pl lub z towarem odesłać na adres Quady Tarczyn ul.Dobrowolskiego 25  05-555 Tarczyn w stanie nienaruszonym oraz dowodem zakupu paragon-faktura

Uwaga: Proszę nie odsyłać towaru za pobraniem ponieważ nie odbieramy paczek pobraniowych. Zwrot należności za towar zwracamy na podane konto w oświadczeniu przez klienta.

 

OŚWIADCZENIE

 

Reklamacje.

 

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go na adres "Quady Tarczyn"ul. Dobrowolskiego 25, 05-555 Tarczyn. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę lub paragon oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.